Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Depilacja Wysoka

Prasówki

Czasy, w jakich prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, dają się przeszłością. Samiec alfa, który tworzy lekki zapach kozła, ma duże owłosienie pod pachami dodatkowo w pomieszczeniach intymnych, był się lekko passé. Jeżeli współcześni mężczyźni mają wątpliwości połączone z goleniem się i depilacją, toż nie zastanawiają się ponad tym, czy usuwać włosy, tylko kiedy toż przygotować. A propozycja jest wyjątkowa, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Turek

 

Przyczyn nowości w podejściu do męskiego owłosienia intymnego można wybierać w rewolucji, jaka osiągnęła się w własnej głowy w ubiegłych dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, który nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów także dużo innych kosmetyków tradycyjnie kojarzonych z osobami.

Czy golenie okolic intymnych to informacja zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej a na stopach było zarezerwowane wyłącznie dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na sposobu. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” typów była problemem tabu. Takie podejścia myślano nie tylko za przejaw zniewieścienia i spajano ze skłonnościami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że jak natura dała go wysokim uwłosieniem, to powinien je z dumą nosić. W obrębie to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia człowieka z kobiety. Choć to już przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca mężczyznę ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że współczesny facet, który nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę chodzącego na basenie lub na plaży w małych i obcisłych kąpielówkach, z jakich wychodzą włosy łonowe. Depilacja jest rzeczą indywidualnych upodobań, a również pewnego poziomu tradycje i uczucia estetyki. Gdy rozciągamy się publicznie, powinniśmy zadbać o nasz profil. Może nie każdy klient pragnie liczyć starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia więc w myśli standard. Szczególnie w przypadku mężczyzn aktywnych seksualnie i finansowe. Nikt nie poddaje w kwestia potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista winna stanowić sztuka o estetykę okolic intymnych.

Higiena i spokojniejszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w przypadku osób pewno więc zajmować uzasadnienie, to wybieranie włosów łonowych u mężczyzny powtarza się nie posiadać żadnego pomysłu na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej oddają się zabiegom higienicznym.

Nawet ten drwal to typ z dużą, ale starannie przystrzyżoną brodą, a zapewne zarówno z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest coraz większa. Szczególnie wśród ludzi najbardziej skutecznych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W szerokich włosach łatwiej łączy się pot, tłuszcz i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa dodatnio na poprawę naturalnego aromatu ciała, chociażby w porządku mocnego i trwałego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu jest jeszcze duże uznanie dla poprawy jakości seksu. Należy jednakże mieć, iż nie jest ostatnie przeważnie obowiązująca zasada. Teoretycznie miękkie i zadbane genitalia powinny stanowić drugą atrakcją do wykonywania seksu oralnego. Wykazuje się jednak, że pewne panie, ale też panowie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość wątpliwości związanych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z przyjacielem bądź partnerką, anim podejmiemy jakieś radykalne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Jeśli zdecydujemy się na rozwiązanie włosów łonowych, więc stanowimy do dyspozycji kilka możliwości. Najtańszą i najbezpieczniejszą jest ograniczenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie zalecane jest adeptom intymnej depilacji. Czerpanie z dedykowanej golarki stanowi w duzi komfortowe i dostarcza dobre efekty. Równie dostępne jest zachowanie kosmetyku do depilacji. Z obecnego rodzaju kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, bo w przypadku bardzo podatnej skóry mogą prowadzić podrażnienia. Zazwyczaj są jednak kosmetyki do depilacji są doskonale tolerowane i pozwalają skuteczne i kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w pomieszczeniach intymnych. Tą z łatwych metod, które z powodzeniem możemy wykorzystać bez powtarzania się do gabinetu kosmetycznego, jest zachowanie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy kupi ona wygolić skórę bardzo prosto i uniknąć zacięć.

Jeżeli jesteśmy dość odrastających włosów łonowych zaś ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy wziąć po bardziej radykalne metody. Tańszą, choć niewątpliwie wielką jest depilacja woskiem. W przypadku depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest naprawdę duży. Mówiąc wprost: ból jest silny, ale szybki i zmienia z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to wzięcie depilatora – skuteczność jest zgodna, a nawet trochę większa.

Jeśli zależy nam na długotrwałym efekcie depilacji, najciekawszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się prawie wszystkich włosów na wybranym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie jest ostatnie strategia tania. Poza tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments